13 Reasons Why

Šiąnakt baigiau žiūrėti patį stipriausią ir rimčiausią serialą, kokį man kada yra tekę matyti. Serialas "13 reasons why" yra pats stipriausias savo turiniu, visa mintimi, pateikimu, ir, bendrai, viskuo. Tikrai rekomenduoju pažiūrėti. Užtruksite 13 valandų, bet patikėkit - jos bus ne veltui.
Serialo pagrindinė veikėja Hana Beiker nusižudė ir paliko 13 kasečių, kurios kiekviena yra priežastis, dėl ko ji tai padarė. Nemoku nupasakot, ką man paliko šis serialas, nes paliko labai daug. Visą suvokimą, ką išgyvena, jaučia, daro žmogus, atsidūręs tokioje ribinėje situacijoje. Serialas puikiai perteikia jausmus, mintis ir visa kita. Parodo, kaip yra sudėtinga tokiems žmonėms, ir kad bendrai yra labai daug tokių, tik mes net nežinome, kas jie. Vieni jie tikriausiai išgyvena belenkokį skausmą, o viešumoje užsidėję kaukes vaidina, kad niekas nevyksta. Nemoku nupasakoti, koks geras ir vertingas šis serialas yra. Todėl tikrai primygtinai siūlau pažiūrėti patiems. Pirmos serijos gali pasirodyti labai lengvos, bet su kiekviena yra vis sunkiau ir skaudžiau žiūrėti, nes tiesiog net pats persiimi tuos veikėjų jausmus. Dar daug kartų žiūrėsiu šį serialą, ne kartą išspausiu ašarą, ir pastoviai apie jį galvosiu, nes jis tikrai verčia susimąstyti, kiek daug reiškia kiekvienas žodis, kiekvienas veiksmas. Ir kažkam tai gali būti paskutinis lašas taurėje. Taip pat jau atsisiunčiau ir perskaitysiu knygą, pagal kurią sukurtas serialas, bet esu beveik visiškai tikras, jog serialas geresnis.
Kalbant apie techninę pusę, tai labai geras sumanymas pateikti dabartį ir praeitį sugretinus. Vis šokinėjama iš praeities į dabartį bei atvirkščiai, kas dar labiau padeda viską pajausti. Taip pat žiauriai gera aktorių vaidyba. Ypač pagrindinių. Tokias emocijas, tokius jausmus parodyti tikrai gali ne kiekvienas. Garso takelis irgi stulbinamai geras, nes buvo daug dainų, kurios buvo taikliai parinktos ir vietoje, kuo tikrai ne visi serialai gali pasigirti.
Žodžiu - žiūrėkit ir mėgaukitės. Tikrai nepasigailėsite.
Pridedu treilerį.:

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasyvių pajamų kūrimas. Investavimas į paskolas P2P

Vakarienė už 70 centų

Kaip gyveni?