Šviežienos

Pastaruoju metu nebuvo to didelio noro kažką rašyti, nors gyvenimas dėl to nestojo. Pilnai išsitaisiau skolas. Vidurkis gavosi visai neblogas. 7.89. Aišku, jis nėra didelis, bet už kurso vidurkį aukštesnis ir garantuoja, kad per rotaciją neiškrisiu. 
Keletą dienų dirbau pas pusseserės vyrą sandėly. Mokėjo gerai, bet, kaip supratau, tas darbas nėra nuolatinis, tad reiks kažko geresnio ieškot. Nors, iš kitos pusės, dabar bus sudėtinga viską suderinti su JL ir studijom, tai nežinau. Tikriausiai vasarai rasiu kokį darbelį ir prie jo lipdysiu JL mokymus. Tai turėtų gerai viskas gautis.
Vakar išgirdau iš JL mokytojų, kad galiu tęsti toliau mokymus. Tai visai džiugu, kad neišmetė, nes girdėjau, kad keletas lyg ir atkrito. Mokytis sekasi tikrai neblogai. Viskas įdomu, prasminga ir pan. Dabar pradėsim budėjimų stebėjimus, o dar vėliau gausim ir patys su priežiūra pakelt ragelį.

Noriu pasigirt, kad pagaliau nusipirkau kaktusą. Labai norėjau barake ant palangės laikyt kaktusą, tai jį ir laikau dabar. Žemiau keletas mažylio nuotraukų:

Tada čia dar kažkada nufotkinau apsiniaukusį dangų (langas nevalytas, bet mums neina iš išorės jo išvalyt, o iš barako atsakingų žmogų nieks to nedaro, tai taip ir yra. Kokybė foto ne kokia)
Na, ir dar žemiau yra keletas Velykinių foto. Kiaušiukai ir tetos gamintas skruzdėlynas. Tikrai toks nekukliai didelis.Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasyvių pajamų kūrimas. Investavimas į paskolas P2P

Vakarienė už 70 centų

Kaip gyveni?