Jaunimo linija

Sveiki,

pastarosiomis dienomis jau buvo tikrai rimtų minčių eiti darbintis į Rimi kasininku. Nes daugiau niekas dirbti man nesigauna. Kitą savaitę jau būčiau ir siuntęs cv, bet šiandien gavau laišką nuo Jaunimo linijos. Ir jis teigiamas. Gavau kvietimą prisijungti prie Jaunimo linijos pavasario grupės parengiamųjų kursų. :) Tad į Rimi dirbti kol kas neisiu. Per daug drąsu būtų apsiimti 3 veiklas - savanorystę, studijas bei darbą vienu metu. Juolab, kad dar su mokslais ne taip lengvai ir tvarkausi. Į Rimi tikriausiai darbinsiuosi vasarai. Bus papildoma darbo patirtis bei nereikės sėdėt kaime. 
Dėl JL laimės tai belenkiek. Buvo minčių, jog gausiu neigiamą atsakymą, bet tikriausiai padėjo praeiti atranką tai, jog buvau nuoširdus, atviras bei mano tikslai savanoriauti buvo šiek tiek savanaudiški. Suprantat, jiems nereikia tokių, kurie nori savanoriauti tik todėl, kad nori padėti, išklausyti. Kaip suprantu, galbūt jie laiko tai silpna motyvacija. O mano tikslai yra prasmingai praleisti laisvalaikį, patobulinti bendravimo įgūdžius, pagerinti komunikabilumą, geriau suprasti ir pažinti tiek save, tiek kitus. To tikriausiai ir pakanka. 
Patys kursai vyks antradieniais nuo 18 iki 21:30 val.. Taip pat bus du seminarai. Pirmasis bus kovo 25 dieną 10 valandą, nuo kurio viskas ir prasidės. Seminaras truks 8 valandas. Iki pat 18 valandos vakaro. Tai tikrai taip nevaikiškai ir netrumpai. Turėtų būti įdomu :) Laukiu, nesulaukiu :D Visi kursai bus išdėstyti per 4 mėnesius. Po to bus egzaminas. Jį išlaikius galima bus sėsti prie ragelio. :)
Tikiuosi, kad viskas eisis sklandžiai. :)

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasyvių pajamų kūrimas. Investavimas į paskolas P2P

Vakarienė už 70 centų

Kaip gyveni?