Laukiamiausi 2017 m. filmai

Sveiki,

Šiuo metu mano laukiaumiausių dalykų sąraše pirmoje vietoje tikriausiai yra "The walking dead" 7 sezono antroji dalis, kuri tikrai, mano manymu, bus žvėriška. :D Kas seka šį serialą, tai tikrai su manim sutiks. :)
Bet ir be "Twd" šiais metais bus neblogų dalyku. Pasidalinsiu su jumis nedideliu sąrašiuku filmų, į kuriuos žadu nueiti dar per premjeras. :)

Taigi, 1 vietoje laukiamiausių filmų sąraše tikrai bus "War for the Planet of the Apes" ("Beždžionių planetos karas).
 Filmą apie protingąsias beždžiones buvo bandyta sukurti ne kartą. Jei neklystu, tai kokius du kartus ar net daugiau. Bet jie mano akimis buvo nevykę. Aišku, negalima buvo tikėtis, kad prieš kokius daug metų, kai moderniomis technologijomis net nekvepėjo, kažkas sukurs tai, kas dabar atrodytų "wow". Seniausia versija buvo išleista berods 1968 metais. Po jos sekė kitas bandymas.
2001 metais buvo bandyta dar kartą. Filme "Beždžionių planeta" vaidino net Mark Wahlberg. :D

Ir galiausiai, mano didžiai nuostabai, 2011 metais buvo sukurtas filmas "Bedžionių planetos sukilimas", kuris pateisino tikriausiai ne tik mano vieno, bet ir daugelio kitų šiuolaikinių žmonių lūkesčius. „Weta Digital" studija, padovanojusi pasauliui „Žiedų valdovo", „King Kongo" ir „Įsikūnijimo" specialiuosius efektus, puikiai padarė tai, ko, mano akimis, labai trūko senose versijose: tikroviškumo. Čia beždžionės puikiai sukurtos pasitelkiant kompiuterinę grafiką, kas suteikia viską, ko reikėjo. Ir pats siužetas nėra bukas. Filmas Imdb puslapyje įvertintas 7,6/10, kas yra ganėtinai neblogas rezultatas.
2014 metais pasirodė antroji dalis: "Beždžionių planetos aušra" ir ji, mano manymu, pranoko pirmąją, nors turi tokį patį įvertinimą. Aplamai visos šios serijos įdėja yra kaip ir diskriminacija. Kitos rūšies negerbimas bei nevertinimas. Jei žmonės vertintų beždžiones, kaip sau lygias, tai nebūtų to, kas tikriasuiai vyks trečiojoje dalyje. Nors, čia yra diskutuotinas klausimas - viena rūšis visada nori būti pranašesnė už kitą, tad toks dalykas mažai tikėtinas. Bet kokiu atveju, "Beždžionių planetos karas" turėtų būti įspūdingas filmas tiek turiniu, tiek specialiaisiais efektais. Aj, dar vienas geras dalykas, kad pagrindinį vaidmenį šiame filme atliks Woody Harrelson, kas mane labai nustebino, kaižiūrėjau treilerį :D

Antroji vieta laukiamų filmų sąraše keliauja filmui "Transformers: The Last Knight" ("Transformeriai: Paskutinis riteris"). Šią filmų seriją aš mačiau visą ir tikrai žadu eiti žiūrėti 5 dalies. Man patiko pirmasis filmas, bet ir šis tikiu, kad nebus prastas.
 
 

Toliau seka filmas "Logan" ("Loganas"). Tai filmas iš serijos "Iksmenai", tik jau apie vieną iš veikėjų - Ernį. Tai bus trečiasis šios serijos filmas.  Stebina šis tekstas apie filmą: "
režisierius Jamesas Mangoldas pasižadėjo, jog jeigu jis dar kartą sugrįš prie šios istorijos, jis sukurs filmą su „R“ cenzu arba paprastai kalbant, filmas bus skirtas vyresnei auditorijai. Kaip pažadėjo, taip ir ištesėjo ir dabar, kovo mėnesį, žiūrovų lauks brutalus ir kruvinas, paskutinis „Ernio“ trilogijos filmas, kuris taip pat taps ir aktoriaus Hugho Jackmano atsisveikinimu su šiuo, beveik dvidešimt metų jo vaidinamu personažu.", kas reiškia, jog bus filmas ne vaikučiams, nors nei pirmoji, nei antroji dalys jiems nebuvo :D 
Pasak Dariaus Voitukevičiaus, DELFI kino apžvalgininko, "Juosta bus paremta itin geru komiksu „Senasis Loganas“ (angl. „Oldman Logan“), kuriame susipažinsime su sentelėjusiu, bet vis dar jėgų kupinu Erniu, kuris tampa vienu iš paskutinių žemėje gyvenančiu mutantu, norinčiu prieš mirtį dar kažką doro nuveikti. Vesterno stiliumi nufilmuotas filmas gali tapti geriausiu filmu visoje „Iksmenų“ (angl. „X-Men“) serijoje, kurio pagrindiniu koziriu tampa rimtumas.". Tai nusimato neblogas laiko praleidimas kine. ^_^

Kitas filmas, kurio laukiu "Kong: Skull Island" ("Kongas: Kaukolių sala").
2005 metų filmas "King Kongas"buvo pasakiškas. Dar pamenu, kaip nubraukiau ašarą, kai jį ten nežmoniškai šaudė ant to dangoraižio... Gerulis buvo. Bet šis filmas bus visiškai nesusijęs su pirmuoju. Kaip teigiama internete, šiame filme bus parodoma visiškai nauja vizija į šį padarą. Viliuosi, jog neapvils. :) Filme vaidins visiems gerai pažįstamas Samuel L. Jackson.
 Kiti laukiami filmai, kurie pasirodys 2017 metais:
"Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales" ("Karibų piratai: Salazaro kerštas")
 "Despicable Me 3" ("Bjaurusis aš 3")
Pirmosios šio multiko dvi dalys labai smagiai susižiūrėjo, tai ir ši susižiūrės.

"Blade Runner 2049" ("Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049")
Labiau dėl kokybės ir gerų aktorių. Nes skaičiau, jog "Juostos režisieriumi tapo talentingas Dennisas Villeneuve'as, kuris 2016 metais pristatė vieną iš pagrindinių Oskaro pretendentų, mokslinės fantastikos juostą „Atvykimas“ (angl. „Arrival“), todėl dėl būsimo filmo kokybės nereikia jaudintis, nes kino kūrėjas su kiekvienu savo filmu perspjauna savo galimybes. Žinoma, be režisieriaus, filmas dar laukiamas ir dėl Harrisono Fordo, kuriam ir vėl atiteko Riko Dekardo vaidmuo, bei jam talkinančio Ryano Goslingo." 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasyvių pajamų kūrimas. Investavimas į paskolas P2P

Vakarienė už 70 centų

Kaip gyveni?