Persikraustymas

Sveiki ir sveikos,
kaip jau tikriausiai pastebėjote - blogas vėl migravo. Šį kartą tikriausiai visam laikui. Mano sukurtas (paredaguotas) blogo skriptas nebuvo blogas. Tiesiog jis buvo skirtas WAP'ui. Buvo paprastas teksto laukelis, į kurį reikėjo suvesti visą tekstą. Buvo ir BBCodai, kurių pagalba galima buvo ir paveiksliukų ar nuorodų pridėti, bet viskas buvo panašu į kodavimą. Tarsi rašytum HTML kodą ar kažkas pan. Netyčia paspaudus F5, ar išsijungus naršyklės langui, visas parašytas tekstas pranyksta nesugrąžinamai. Taip pat blogas turėjo tik vieną versiją - WAP. Jos pakako, bet tikriausiai nei vienas iš Jūsų nebuvot prieš WEB versijos atsiradimą. Deja, mano turimų žinių nepakanka, kad sugebėčiau sukurti pilnai funkcionuojančią WEB versiją. Todėl visų aukščiau išvardintų "Problemų" sprendimo būdu pasirinkau Blogspot'ą. 
Buvo minčių ir apie Wordpress TVS'ą, bet kadangi daug žmonių tą Blogspot'ą naudoja, tai neatsisakiau ir aš. Čia patogesnis įrašų kūrimas ir yra viskas, ko trūko senajame bloge. Aišku, šablonas tikriausiai kaip kam pasirodys ne kažką, bet manau, kad bus geras. Toks minimalistinis, negraužiantis akių.
Prie manęs prisijungs ir BlackWorld, kuri blogino ir dabar jau senajame bloge. Yra vilčių, jog taip pat prisijungs ir dar viena mergina, su kuria aš palaikau ryšius. jei iš Jūsų, skaitytojai, būtų norinčių čia išlieti jausmus, išsipasakoti ar pan. - parašykit man į el.paštą: sarunasindrulionis@gmail.com. Būtų gerai, kad tai darytų tik rimtai nusiteikę žmonės, kurie nemestų viso reikalo po keletos įrašų bei nerašinėtų tokių įrašų, kurie apimtimi primena trumpąsias sms žinutes. :D Pasistengsiu priimti tuos, kurie tikrai norėtų bloginti ir reikšti savo mintis.
Taika.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasyvių pajamų kūrimas. Investavimas į paskolas P2P

Vakarienė už 70 centų

Kaip gyveni?