Kas aš tokia?

Sveiki visi, 

tam jog prisijungčiau prie blogger'ių pasaulio manau, kad savo įrašus reikėtu pradėti nuo prisistatymo, taigi trumpai apie mane ir apie ką bus mano įrašai. :)

Esu Mantvydė, tačiau draugai ir artimieji mane vadinam Mante. Niekada neklausiau savo artimųjų kodėl gimimo liudijime įrašė ilga vardą, bet nuo pat mažens kiek save pamenu vadina Mante. Tenka pripažinti, kad trumpinys man kur kas labiau patinka nei pilnas vardas. Taigi man 22-ji mokausi Vytauto Didžiojo universitete Socialinį darbą, pirmame kurse. Sakysite kodėl pirmame pagal metus turėčiau būti trečiame blogiausiu atveju antrame kokios nors specialybės kurse tiesa? Tačiau atsakymas paprastas, pasiklydau gyvenime ir tik pernai pavasarį su pratau kuo noriu būti "užaugusi". Dar baigusi mokyklą prieš trejus metus visiems sakiau, kad studijuosiu lietuvių filologiją, juk rašyti man patinka ir dėl kitų panašių priežasčių. Ir studijavau aš tą specialybę dvejus metus, kol supratau, kad pasirinkau netinkama kelią sau, ir savo užsibrėžtiems tikslams. Taigi taip aš ir atsidūriau Socialinio darbo pirmame kurse ir labai tuo džiaugiuosi. ✋ Laisvalaikiu mėgstu skaityti knygas, bendrauti, rašyti (nors seniai to nedariau ir tai yra turbūt vienintelis dalykas, kurio pasiilgau nebestudijuodama anos specialybės) spalvinti (kad ir kaip keistai tai skambėtu.) Na, tai tiek, manau, kad mano įrašuose dar daug sužinosite dalykų, kurių nepasakiau prisistatydama. 

O dabar apie tai apie ką bus mano įrašai: apie gyvenimą. apie gyvenimiškas situacijas, mano požiūrį į jas, apie dalykus, kurie suksis mano galvoje ir tiesiog norėsiu juos išrašyti, tam, kad jausčiausi geriau, o jūs turėtumėte ką paskaityti ir taip mane pažinti, bei domėtis mano ir kitų Blogger'ių gyvenimu.

Kol kas tiek mažų detalių apie mane. Iki pasiskaitymo kitame mano įraše ! 👌

Komentarai

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Pasyvių pajamų kūrimas. Investavimas į paskolas P2P

Vakarienė už 70 centų

Kaip gyveni?